Aktualnosci

Dzień otwarty w przedszkolu przy ul. Mieczykowej 30

Drodzy rodzice,

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty do Domowego Przedszkola nr 16 w Krakowie, do oddziału przy ulicy Mieczykowej 30.

Podczas dnia otwartego będziecie mieli Państwo okazję dokładnie zapoznać się z naszą ofertą czy też poznać osobiście wszystkich opiekunów, którzy na co dzień sprawują opiekę nad naszymi podopiecznymi. Przypominamy, że od nowego roku szkolnego, przedszkole przy ulicy Mieczykowej 30 będzie funkcjonowało na zasadach przedszkola samorządowego. Oznacza, to, że będą mieli Państwo okazję skorzystać z wyjątkowej oferty naszego przedszkola w cenie standardowego przedszkola samorządowego. Szczegóły oferty sprawdzić można tu: ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

Zapraszamy również z maluchami! Na dzień otwarty przygotowany zostanie pyszny poczęstunek. Zaproszeni zostali również animatorzy, a na najmłodszych czekać będzie dmuchana zjeżdżalnia!

Dzień otwarty odbędzie się w sobotę, 24 czerwca 2017 r w godzinach 10:00 – 15:00

Serdecznie zapraszamy – zespół Domowego Przedszkola nr 16 przy ul. Mieczykowej 30