Nowa strona przedszkola

Nowa strona przedszkola

Drodzy rodzice,

Jak zdążyliście już z całą pewnością zauważyć, strona WWW naszego przedszkola, uległa gruntownej przebudowie. Oprócz unikalnej, przyjaznej dzieciom oprawy audio-wizualnej, wprowadzamy również zmiany na poziomie technicznym.

Nowa strona WWW została przygotowana na fundamencie zaawansowanego, ale przyjaznego systemu sieciowego, dzięki czemu aktualizacja danych na stronie, a także dodawanie aktualności jest teraz o wiele prostsze. Dzięki temu, zawartość na stronie będzie aktualizowana częściej, a wszystkie wieści będą publikowane na bieżąco.


Pragniemy również zachęcić do odwiedzenia naszego profilu w serwisie Facebook, który znaleźć można tutaj: https://web.facebook.com/PrywatnePrzedszkole.nr16wKrakowie/

Wraz ze zmianą strony, odświeżamy również nasz profil społecznościowy. Nowe wytyczne prowadzenia profilu, mają na uwadze przede wszystkim częstotliwość publikowania wpisów, która ulegnie znacznej poprawie. Dzięki temu, nasz profil na Facebooku będzie nie tylko najlepszym (i dla wielu z Państwa najbliższym) sposobem na poznanie najświeższych wiadomości dotyczących przedszkola, ale będzie również idealnym sposobem na to, aby jeszcze głębiej spojrzeć na pracę naszych opiekunów i cudowne uśmiechy Państwa pociech.

Zachęcamy do polubienia oraz udostępniania naszego profilu.